Yatak

Ürünlerimiz, sayfanın sağ tarafında bulunan “İyi Üretim Yeri” “Good Manufactoring Practices” GMP sertifikasının sahibi olup, ilaç üretim geleneği de olan fabrikamız tarafından üretilmektedirler. 1982 yılında KADOLİN kepeğe karşı saç bakım şampuanı ile yola çıktık. Yıllar içinde kepek sorunu üzerine yoğunlaştık. Konunun uzmanı dermatologlar ve uyumlu formülün uzmanı olan Türk Henkel – Cognis – şimdilerde adı BASF olan dünya devi firmaların Ar-Ge desteğini daima gördük ve görmeye de devam ediyoruz. Bu süreçte yıllar içinde Kadolin’den sonra üretim sırasıyla PİRDOLİN, SEDOLİN, CERADOLİN ve SELYUM şampuanlar da üretildiler.

2006 yılından itibaren de bu şampuanların yanı sıra dünya ve AB deki gelişmelere paralel olarak saç ve vücut nemlendiricisi konularına eğildik. Ülkemizin döviz kaybını gücümüz yettiğince önlemek için, ithallerden daha etkili ve kaliteli ürünler ürettiğimizi güvenle söyleyebiliriz.

CERADOLİN markası adı altında yüz, vücut, boyun bölgesi nemlendiricileri olan krem ve losyonlarımız içerikleri itibariyle derinin kaybettiği nemi gerçekten geri verebilen ürünlerdir. Konu, bir gliserin ve/veya E vitamini içerikli krem sür, nemlenir gibi basit değildir. Dermadolin nemlendirici ve şampuanlarının içeriğinde, derinin doğal yapısında bulunan pek çok nemlendiriciler olduğu gibi, bitkisel olanları da mevcuttur.

SERANEM markası altında da nemlendirici saç ve vücut bakım şampuanları ile el ve vücut bakım kremi üretmeye başladık. Bu marka ile saç dökülmesini önleyecek bitkisel bir saçım bakım yağı da yakında piyasaya çıkacak.

MİNİDOLİN bebe/çocuk şampuanı ile losyonu 2018 yılında devreye giriyor. Ülkemize güveniyor ve üretime devam ediyoruz. Daha pek çok ürün de sırada…

Tüm hammaddelerimiz yurt dışından temin edilmektedir.

Saygılarımla.

43Yıllık Tecrübe
81İLDE TÜM ECZANELERDE
8YAYGIN MARKA
17SERTİFİKALI ÜRÜN ÇEŞİDİ