Yatak

CERADOLİN markası adı altında yüz, vücut, boyun bölgesi nemlendiricileri olan krem ve losyonlarımız içerikleri itibariyle derinin kaybettiği nemi gerçekten geri verebilen ürünlerdir. Konu, gliserin ve/veya E vitamini içerikli bir krem sür, nemlenir gibi basit değildir. Ceradolin nemlendirici krem/losyon ve şampuanın içeriğinde, derinin doğal yapısında bulunan seramid olduğu gibi, bitkisel nemlendirici olanları da mevcuttur. Doğuştan kuru veya dış etkilerle (sıcak, soğuk, lazer, epilasyon, deterjan vb.) bariyer tabakası bozulup doğal nemi giden deriye, Ceradolin krem/losyonlar sürülerek hasarlı deri yeniden yapılandırılır. Bu konuda bilimsel yayınlar da mevcuttur.

SERANEM markası altında da tamamen kozmetik nemlendirici saç ve vücut bakım şampuanları, yüz temizleme köpüğü ile el ve vücut bakım kremi üretimlerimiz arasındadır.

Bitkisel bir madde olan hodan tohumu yağı esaslı MİNİDOLİN bebe/çocuk şampuanı ile losyonu 2018 yılında devreye girdi. Ülkemize güveniyor ve üretime devam ediyoruz. Daha pek çok ürün de sırada… Saygılarımızla.

43Yıllık Tecrübe
81İLDE TÜM ECZANELERDE
8YAYGIN MARKA
17SERTİFİKALI ÜRÜN ÇEŞİDİ